Astemir Valerevich Apanasov is een getalenteerde en buitengewone vertolker van zowel moderne als nationale blanke liedjes. En hoewel hij niet bekend is bij een breed scala aan muziekliefhebbers, heeft hij zijn bewonderaars, fans.
Astemir Apanasov streefde nooit naar het toneel van de showbusiness, naar de popcultuur. Hij was veel meer geïnteresseerd in hoge kunst, theater en de nationale cultuur van de Kaukasus. En zijn talent werd opgemerkt, precies herkend in die kringen waar ze echte muziek waarderen, ongelooflijk mooie melodieën van Kabardino-Balkaria en werkelijk prachtige stemmen.
Biografie van Astemir Valerevich Apanasov
De toekomstige zanger werd geboren in september 1989 in Naltsjik. Astemir's familie was zo dicht mogelijk bij muziek - zijn vader was een componist en vrij bekend in zijn thuisland - in Kabardino-Balkaria. Van kinds af aan was de jongen gefascineerd door alles met betrekking tot muziek en zang - hij trad op met solo-nummers op school, leerde viool, piano en gitaar spelen. Muziek weerhield hem er niet van om actief te zijn in de sport - hij hield van voetbal, reed op de fiets. Bovendien was Astemir serieus bezig met fotografie en videobewerking.
Na zijn afstuderen aan de middelbare school in zijn geboorteplaats, verhuisde Astemir naar de hoofdstad, ging naar de theateruniversiteit - RATI-GITIS, aan de Faculteit Variety Art, studeerde onder supervisie van Valery Garkalin. Na zijn afstuderen begon zijn professionele carrière.
Carrière Astemir Apanasova
De professionele activiteit van Astemir is niet beperkt tot het kader van een solo vocale carrière. Hij speelt in het theater, speelt in films, neemt deel aan lichaamsprojecten. In zijn spaarvarken zijn zang- en acteerwerken met bekende mensen als
- Stas Namin,
- Bezrukov Sergey,
- Maxim Razuvaev,
- Goman Alexey,
- Vladimir Pankov,
- Mikhalchik Julia en anderen.
In slechts een paar jaar slaagde Astemir erin verschillende belangrijke onderscheidingen voor zijn werk te behalen - de geëerde kunstenaar van Adygea, het kampioenschap in de Super Finale van de Morning Star, de Grand Prix van de Blue Bird, de winnaar van de internationale wedstrijd "Hope of Europe", om de winnaar van de "Wave 9" -prijs te worden winnen op een theaterfestival in Schotland.